top of page

PHOTOGRAPHY & VIDEOGRAPHY

BALONFILM 2011’den bu yana 500'den fazla gelin ve damatlarla fotoğraf çekimleri başta olmak üzere düğün belgeseli,vb. standartların üzerinde bir fotoğrafçılık ve videography hizmeti sağlıyor.

        Düğün Hikayesi , Dış çekim , Müzik Klipleri, Reklam & Tanıtım, Drone çekimi gibi konularda hizmet veriyoruz. İzmir Düğün Fotoğrafçısı olarak dış çekim günlerinizin hayal ettiğinizden güzel olması için sizinle çalışıyor, güncel teknoloji'yi takip ederek gerek sinematik kameralarımız gerek drone çekimlerimizle farkımızı belli ediyoruz. Nerede olursanız olun, bu özel anlarınızda mutluluğunuzu kayda almak bizim işimiz

logom.png
özlem4.jpg

     Düğün Fotoğrafçılığı; İnsanlar sevdikleri anları ölümsüzleştirmek ister, bu yüzden fotoğraflar çeker ve ilerde bunlara bakıp motive olur. Gerek duygulanır, gerek o anları hisseder İzmir'de Fotoğrafçılık yaptığımız zaman bir çok konuya dikkat ediyoruz İzmir'de nerede fotoğraf çekilir. Dış çekim fotoğrafları için en uygun yerlere neresidir.  çok az bilinen mekanlarda insanların fotoğraflarını çekiyoruz özellikle az insanın olduğu daha düğün fotoğrafı için en uygun mekanları tercih ediyoruz.

bottom of page